חתונות חורף מול חתונות קיץ

חתונות חורף מול חתונות קיץ

הוא הציע נישואין? בשעה טובה... מהרגע שבו קצת תחלוף ההתרגשות, אתם וודאי תתחילו תהליך של הכנות קדחתניות לקראת אירוע חייכם. אחת השאלות הראשונות שוודאי תשאלו את עצמיכם היא האם לקיים חתונת חורף או חתונה בקיץ. כדי לחסוך לכם דילמות מיותרות, קבלו כמה נקודות למחשבה של בעד ונגד שיעזרו לכם לקבל החלטה נכונה.
בעל ואישה בחתונת קיץ בגן אירועים פתוח
מקור: arugotbosem.blogspot.co.il

חתונת קיץ וחתונות חורף: יתרונות וחסרונות

היתרון המרכזי של חתונת קיץ, שהוא גם היתרון המתבקש ביותר, הוא מזג האוויר. נכון, בקיץ חם, אבל היום יש שפע של אולמות וגני אירועים שמציעים נוחות אקלימית גם בימי שרב קשים, כך שהחום הכבד שבחוץ לא אמור להשפיע כהוא זה על מהלך האירוע.

מצד שני, אף אחד לא רוצה לחגוג את אירוע חייו ביום גשם סוער, כשבחוץ סערה משתוללת והשמיים בוכים. זו הסיבה, שזוגות רבים בוחרים באופן כמעט אוטומטי תאריך לחתונה בקיץ, ולכן גם הקיץ נחשב לעונת החתונות, היות שמרבית החתונות מתקיימות בתקופה זו.

יחד עם זאת, אליה וקוץ בה. החיסרון הגדול ביותר של החתונות הללו הוא המחיר שלהן. חתונה היא מלכתחילה סיפור יקר, והיא הופכת יקרה עוד יותר כאשר היא מתקיימת בקיץ. התחרות בין הספקים היא רבה, המחירים יקרים יותר, יש פחות מקום באולמות האירועים וכל העסק מתייקר משמעותית. מכיוון שכך, זוגות רבים בוחרים, למרות מזג האוויר הפחות נוח שבחוץ, להתחתן בחורף.

מעבר לאמור, יש לזכור שיש בכל זאת משהו מיוחד במזג האוויר החורפי. נכון, אף אחד לא אוהב לצאת החוצה כשיורד גשם, אבל אם מקיימים את השמחה באולם מקורה וסגור, התדפקותו של הגשם על החלונות דווקא יוצרת אינטימיות מיוחדת וחמימות שמקנות לאירוע איזשהוא נופך די מדליק.
בעל ואישה צועדים יחד לחופה ביום החתונה
מקור: tapuz.co.il/blogs/userblog/plannerz

איך מחליטים?

בחיים כמו בחיים, לכל אופציה יתרונות וחסרונות. כדי לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר לזוג הנישא, רצוי לשקול את כל היתרונות אל מול החסרונות, לקחת בחשבון את אופיו של הזוג, את מספר המוזמנים הצפוי לשמחה וכמובן את התקציב הקיים לצורך האירוע.

מעבר לכך, רצוי להתייעץ עם חברים, מכרים או בני משפחה שקיימו חתונת חורף ועם כאלה שקיימו חתונת קיץ כדי לקבל חוות דעת ולשמוע מהניסיון שלהם. לבסוף, שווה גם לעשות סקר שוק, לבחון מחירים בעונות השונות, לבדוק את מידת הפניות של אולמות האירועים בכל אחד מהמועדים (חורף וקיץ), ועל סמך כל הנתונים הללו להכריע את הכף באופן שיענה בצורה המיטבית לצרכי בני הזוג הנישאים.

כתבות מומלצות

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה