5 דרכים לרצות את האורחים בחתונה שלך

לא משנה עד כמה מפואר או פשוט היום הגדול שלכם יהיה, ישנה מטרה אחת בחתונה אשר משותפת כמעט לכל הזוגות. וזה הרצון לפנק את קרוביכם ויקיריכם במסיבה מדהימה!
למרבה המזל, קל מאוד לשמור על האורחים שלכם מאושרים (וזה לא חייב להיות כרוך בשכירת המותג היקר ביותר או הגשת ארוחת גורמה). להלן חמישה דברים פשוטים שבאפשרותכם לעשות כדי להבטיח שחבריכם ומשפחותיכם ייהנו מאוד מהיום הגדול שלכם.

1. האכילו אותם

החל מארוחה בת ארבע מנות וכלה בפונץ' ועוגה, ארוחות חתונה יכולות לכלול הכל כאשר מדובר באוכל שמוגש בהן. למען האמת, לא באמת משנה במה אתם מאכילים את האורחים שלכם, כל עוד ההזמנה שלכם מסבירה בברור לאיזו ארוחה עליהם לצפות (במיוחד אם אתם לא מגישים ארוחת ערב מסורתית). אה, ותמיד תוודאו שיש מספיק אוכל, כדי שאף אחד לא יישאר רעב!

2. הגנו עליהם מפני איתני הטבע

אם אתם מתחתנים, למשל, באזור דרום בעונת הקיץ, יהיה נחמד לספק צל, תרסיס נגד חרקים, וקרם הגנה מפני השמש כדי שהאורחים שלכם ירגישו בנוח. בדומה, אם אתם מתכננים לערוך אירוע באוויר הפתוח בחודשי הסתיו או החורף, כאשר הטמפרטורות נמוכות, מתן צעיפים או שמיכות באמת יכול לעשות את ההבדל. אם יש לכם אתר אינטרנט לחתונה, תשקלו לפרסם את תחזית מזג האוויר ותיידעו את האורחים שלכם לאיזה מזג אוויר עליהם לצפות!

3. ספקו הקלה לכפות רגליים כואבות

אספקת גרביים או כפכפים לאורחים שלכם זה דרך נהדרת להבטיח את הנוחות שלהם, במיוחד אם תהיה רצפת ריקודים מעץ ומספר בחורות שינעלו נעלי עקב. (לא השילוב המיטבי עבור אצבעות הרגליים!)

4. וודאו כי יש גישה נוחה לחדרי השירותים

אם אתם מפיקים חתונה גדולה, חדר שירותים עם תא אחד עשוי להיות לא הבחירה הטובה ביותר עבורכם ועבור האורחים שלכם. (האם אתם באמת רוצים לשמוע על שירותים מוצפים ביום החתונה שלכם?!) תחשבו על חדרי השירותים כאשר אתם בוחרים מקום אירוע ותיקחו בחשבון הבאה של תאי שירותים ניידים במידת הצורך – כיום קיימות מספר אפשרויות נהדרות שגורמות לתאי השירותים הניידים הישנים להתבייש.
כתבה מומלצת: אולם או גן אירועים?

5. עזרו להם להגיע הביתה בבטחה

אם אתם לא מספקים הסעות עבור האורחים שלכם, הבטיחו שאתם משתפים אותם במידע על הדרכים בהן הם יכולים לחזור ממקום האירוע לבתי המלון שלהם בבטחה בסוף הערב. בין אם אתם מפרסמים שמות של חברות מוניות מקומיות באתר האינטרנט של החתונה שלכם, או מחלקים כרטיסים עם מידע על אפשרויות תחבורה בחתונה שלכם, אתם תרצו לעזור לאהוביכם למצוא את דרכם הביתה עם כמה שפחות התרוצצות.
כתבות מומלצות

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה